Asia i Wojtek

+48 501 502 727

Zełwągi 43c, 11-730 Zełwągi
House in the village of Zełwągi in Masuria. Three rooms, more stars in the sky, time flowing backwards, and a lake nearby.

Hold on... host has temporarily paused this offer.

24-09-2021 - 26-09-2021
up to 2 persons
Here without animals please
key
Pokój z widokiem na jezioro dla 2-3 osób (pokój 1)
Booking offer
Total price for stay:

320 PLN

Prepayment amount:

100 PLN

The remaining amount to pay:

220 PLN

The offer includes:

Hej! Mamy dla Was przytulny pokój z widokiem na jezioro w kameralnej agroturystyce na Mazurach w Zełwągach koło MIkołajek. W pokoju jest łóżko małżeńskie 160x200 oraz drugie łóżko 80x200 czyli możemy ugościć parę jak i dwoje przyjaciół. A gdyby ktoś chciał przyjechać we trójkę to też jest taka opcja w cenie +50zł/dodatkowa osoba/doba. Na korytarzu biblioteczka z fajnym księgozbiorem a w kuchni, która jest obok - najlepsza kawa z olsztyńskiej Kofikady. Na miejscu są też rowery i kajaki. Mamy tylko trzy pokoje więc jest domowo i kameralnie. Na powitanie upieczemy Wam chleb żytni na zakwasie i zrobimy nasz ser podpuszczkowy:) Zapraszamy!

Terms and conditions of cancellation:

Ważne informacje: 1. Zwracamy 100% zaliczki w przypadku rezygnacji do 14 dni przed przyjazdem. Albo w przypadku tzw. "siły wyższej" - gdyby np. przydarzyła się Wam kwarantanna (odpukać!). 2. Nie przyjmujemy u siebie zwierzaków. 3. Mamy pieska kundelka, który biega luzem - nazywa się Tofik. Przeprowadził się do nas od sąsiadów więc mimo, że mamy go od niedawna znamy go od urodzenia. Zdarza się, że czasem szczeka ale jest przyjazny i zawsze merda ogonem. 4. Prosimy wziąć pod uwagę, że nasz dom mieści się we wsi, mamy zatem sąsiadów. Jeden z sąsiadów również przyjmuje Gości. Mamy prawie hektarowe podwórko otoczone drzewami i krzewami i zwykle jest bardzo spokojnie ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować całkowitej ciszy i spokoju. 5. Oprócz pokoi wynajmujemy też chatę z bala dla 4 - 8 osób. Wiata grillowa, parking i spora część podwórka jest przeznaczona tylko dla Gości pokoi ale plac zabaw i miejsce na ognisko jest wspólne dla Gości chaty i Gości pokoi. 6. Nie mamy WiFi - zasięg internetu mobilnego niezależnie od sieci jest przyzwoity więc internet w telefonie z reguły daje radę:) W cenie pokoju jest wszystko co mamy tj. ognisko, rowery, kajaki, klimatyczne, kawa (świetna! z najlepszej olsztyńskiej palarni Kofikada), herbata, ręczniki itp. Obok pokoi jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. A do Mikołajek tylko 5km, więc można spokojnie wyskoczyć na dobry obiad. Na powitanie będzie czekał świeży chleb żytni na zakwasie i ser podpuszczkowy, naszej roboty. Podczas pobytu można je zamówić, jeśli Wam posmakują. Robimy też piwo gdybyście mieli ochotę spróbować :) Serdecznie zapraszamy! Będzie nam miło Was gościć:) Asia i Wojtek